autobusW dniach 22-23 października planowana jest parafialna pielgrzymka do Torunia i Gdańska. Zapisy w kancelarii parafialnej.

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:
DZIEŃ 1
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 5.00. Przejazd do TORUNIA< zwiedzanie: Sanktuarium NMP Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, Łuk Cezara, Rynek Staromiejski (ratusz staromiejski, jeden z największych ceglanych budynków tego typu w Europie i najważniejszy zabytek toruńskiej starówki, Dwór Artusa), Kościół NMP, Krzywa wieża – zespół murów obronnych, spichlerze, Katedra Świętojańska, Dom Mikołaja Kopernika – z zewnątrz, przejazd nad morze, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym (okolice Jastrzębiej Góry, Władysławowa), obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 2
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na Westerplatte, następnie przejazd do Gdańska, zwiedzanie miasta: Ratusz – najokazalsza i najcenniejsza budowla świecka dawnego Gdańska, dwór Artusa, Złota Brama, Fontanna Neptuna oraz Bazylika Mariacka – największa ceglana świątynia w Europie. Czas wolny na Starówce, następnie przejazd do Oliwy – zwiedzanie Archikatedry Oliwskiej.
Wyjazd w drogę powrotną, powrót na miejsce zbiórki w godzinach późnowieczornych ok. 23.00
Termin wycieczki: 22.10-23.10.2016 – 2 dni.
Cena: 300 PLN /przy 45 osobach
Cena: 360 PLN /przy 30 osobach

Cena obejmuje:

  • transport autogarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD)
  • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym – pokoje z łazienkami (1 nocleg)
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja z napojem
  • ubezpieczenie NNW
  • opieka pilota
  • podatek VAT

Cena nie obejmuje: Świadczeń wymienionych w ofercie, biletów wstępu, kosztu przewodnika lokalnego. Razem ok. 30 zł.