32/ 211 49 11 piasek@katowicka.pl

OAZA MŁODZIEŻOWA


Masz dość nudy? Chciał byś coś zmienić w swoim życiu? A może ta monotonia cię nuży? Przyjdź do nas!

Przedstawimy Ci najwspanialszego Przyjaciela na świecie – wysłucha każdej rozmowy, żalu, smutku ale także radości i marzeń. My już go znamy czy Ty też chcesz? Zapraszamy, czekamy na Ciebie a z nami On – JEZUS

oaza_jezus_0

Jest takie przysłowie „kropla drąży skałę”. Z pewnością przeżywasz problemy, jak każdy nastolatek. Raz jest w życiu dobrze i radośnie a czasami trudno. Jest miejsce, gdzie możesz przyjść i duchowo „wzmocnić się” albo podzielić swą radością z innymi. OAZA jak sama nazwa mówi to miejsce, gdzie znajdziesz ukojenie i poznasz nowych przyjaznych ludzi.

oaza-wspolnota_1

Mówi się, że nie ma przypadków. Tak jest również w tym momencie. To, że czytasz ten tekst nie jest przypadkiem, wręcz przeciwnie jest ZAPROSZENIEM do nowych znajomości, całkiem innych wyzwań, poznania głębi siebie i odkrycia największego z cudów jakim jest nasz Pan Jezus Chrystus. Przyjdź i przekonaj się sam/a!

oaza_modlitwa_2

Kończysz szkołę w piątek i masz wolne popołudnie? Nasza wspólnota ma dla Ciebie propozycję wspólnie spędzonego czasu. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi do uczestnictwa w spotkaniach Ruchu Światło-Życie, które odbywają się w piątki o godz. 17.00 (rozpoczynamy Eucharystią).


Działamy na rzecz naszej parafii. Organizujemy czuwania z różnych okazji np. przed Niedzielą Palmową, przedstawienia /Boże Narodzenie/, seanse filmowe.

Wyjeżdżamy na rekolekcje wakacyjne, organizujemy sobie wycieczki i „wypady do kina” na nowości filmowe 😉

Pasterka 2016 – Oaza /przedstawienie/

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank