Niedziela

5.01.2019

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.30 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
9.00 Za + ciocię, jej rodzeństwo i rodziców (int. ze skarb.)
9.00 Za + męża Andrzeja, ++ rodziców i teściów – o radość nieba (int. ze skarb.)
11.00 Za + Romana Machulec – o radość nieba (int. ze skarb.).
15.30 Nieszpory kolędowe
16.00 Do Op. Bożej z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosł. i zdrowie dla Małgorzaty Kotwasińskiej z ok. urodzin oraz jej dzieci z rodzinami.

Poniedziałek

6.01.2020

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.30 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
9.00 Za + Alfreda Mikołajec – od chrześniaczki Ewy Paluch z rodziną.
9.00 Za + Alfreda Mikołajec – od Małgosi Kocał z rodziny Olearczyk z mężem i dziećmi, Antoniego i Marii Olearczyk oraz Haliny i Józefa Olearczyk
11.00 Za Parafian
16.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa, ojczyma Pawła, siostrę Łucję, szwagra Emila, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące (int. ze skarb.)

Wtorek

7.01.2020

 

7.00 Za + Danutę Głowacką w 9r. śm. oraz Janinę Koronowicz
7.00 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
7.00 Za ++ Małgorzatę, Jana, Urszulę, Stanisława Lazarek, Annę i Krzysztofa Cichoń, Józefa Boryś oraz ++ z rodzin Lazarek, Zel i Janosz (int. ze skarb.).

Środa

8.01.2020

 

7.00 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
7.00 Za + ojca Stanisława w 3r. śm., rodziców z obu stron oraz ++ z rodziny – o radość nieba (int. ze skarb.).
7.00 Za ++ rodziców Marię i Augustyna, siostrę Łucję, brata Pawła, szwagrów Stanisława i Józefa, bratanka Czesława oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące (int. ze skarb.)

Czwartek

9.01.2020

 

7.00 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
7.00 Za ++ Marię, Robertę, Ludwikę i Elżbietę Głąbek, dziadków Widłok i Wagner, Helenę, Antoniego, Andrzeja Jabłoński, dziadków Masny i Jabłonski, Jadwigę Gulec, ks. Jana Wagnera oraz dusze w czyśćcu cierpiące (int. ze skarb.)
10.00 Do Dzieciątka Jezus za podopiecznych Stowarzyszenia „Kulejące Anioły”  

Piątek

10.01.2020

 

7.00 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
7.00 Za + Kazimierza Bankiel – od Michała i Barbary Bednarz z córką.
7.00 Za + Kazimierza Bankiel – od Anny i Franciszka Bednarz z rodziną.

Sobota

11.01.2020

 

7.00 Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP
7.30 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
7.30 Za + mamę w 10r. śm., teściową, Jerzego, Edwarda i dusze w czyśćcu cierp. (int. ze skarb.).
17.00 Dziękczynna do NSPJ ZA WSTAW. mb Fatimskiej z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosł. i zdrowie dla Bernadety Urbańskiej z ok. 60r. urodzin – od dzieci z rodzinami.

Niedziela

12.01.2020

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7.30 Za + Zygmunta (Msza gregoriańska).
9.00 Za ++ rodziców Annę i Rudolfa, brata Andrzeja i dusze w czyśćcu cierp. (int. ze skarb.).
        11.00 Za Parafian
11.00 Do Op. Bożej i NSPJ z podzięk. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosł. i zdrowie z ok. 50r. urodzin dla syna – od rodziców i rodzeństwa (int. ze skarb.)
15.30 Nieszpory kolędowe
16.00 Do NSPJ za wstaw. Anioła Stróża w int. Oskara Wanota przyjmującego chrzest oraz rodziców, chrzestnych oraz braci: Kacpra, Igora i Wiktora.
Więcej w Intencje
Intencje 29.12.2019r.

Zamknij